| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 110cm x 130cm |
| Barcode | 5036740617517 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Heart In Heart Studs
Code: 344540
Polished Two Tone Pretty Heart Necklace
Code: 349365
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740634354 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Irregular Heart Necklace
Code: 349366
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740634361 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection