| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740519446 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Layered Heart Earrings
Code: 204496
Polished Two Tone Modern Links Bracelet
Code: 329307
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740574872 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Heart On Heart Necklace
Code: 344530
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 130cm x 150cm |
| Barcode | 5036740617470 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |


Accessories Collection
Chefs Herb Garden
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls