| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.1cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649136 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Heart Duo Necklace
Code: 354390
Polished Two Tone Heart Duo Earrings
Code: 354391
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740649143 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Entwined Heart Necklace
Code: 354393
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.2cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740649150 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws