| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 41cm x 1cm |
| Barcode | 5036740519408 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Layered Heart Necklace
Code: 204492
Polished Two Tone Layered Heart Earrings
Code: 204496
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740519446 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Modern Links Bracelet
Code: 329307
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740574872 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |



Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Polished Two Tone Layered Heart Necklace (204492)
Creative Crochet Pink Kitten (353114)