| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740634361 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Irregular Heart Necklace
Code: 349366
Polished Two Tone Pretty Heart Earrings
Code: 349371
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740634385 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Polished Two Tone Irregular Heart Earrings
Code: 349372
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.8cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740634392 |
| Range | Equilibrium Polished Two Tone Collection |
| Collection | Equilibrium Polished Two Tone Jewellery |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Little Stars Dinosaur Beaker (LP42485)
Little Stars Dinosaur Plate (LP42487)
Clear Glass Ball Diffuser Amber Large (LP75876)
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Small (LP75873)
Little Stars Unicorn Beaker (LP42492)
Little Stars Unicorn Bowl (LP42493)
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Large (LP75877)
Gold Badge Room Spray Azure 300ml (LP76791)
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection