| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740633883 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Paw Print Fresh Water Pearl Silver Plated Earrings
Code: 349276
Furry Companions Cat on Moon Silver Plated Necklace
Code: 349280
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1.8cm |
| Barcode | 5036740633890 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Furry Companions Cat On Moon Silver Plated Earrings
Code: 349281
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740633906 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Aquamarine Collection
Art In Glass
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Country Grey Round Cat (276820)