| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 0.9cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740648610 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Necklace
Code: 354315
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Earings
Code: 354316
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 0.6cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740648627 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Stargazing Cats Silver Plated Necklace
Code: 354317
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.6cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740648634 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Santas Hat Robins Hanging (362250)
Frosty Jolly LED Snowman Small (342375)
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Necklace (354315)
Frosty Tall LED Snowman Small (342370)