| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 2cm |
| Barcode | 5036740574544 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Wish Upon A Star Two Tone Cat Earrings
Code: 329218
Furry Companions Two Tone Walkies Necklace
Code: 339595
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 2cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740604784 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Furry Companions Moonstone Cat Silver Plated Necklace
Code: 339596
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.1cm x 1.1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740604791 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Santas Hat Robins Large (362252)
Furry Contemporary Two Tone Paw Print Earrings (329210)
Frosty Jolly LED Snowman Medium (342376)
Frosty LED Gonk Medium (342391)
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Earings (354316)
Santas Hat Robins Hanging (362250)
Frosty Jolly LED Snowman Small (342375)
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Necklace (354315)
Frosty Tall LED Snowman Small (342370)

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves