| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740574537 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Wish Upon A Star Two Tone Cat Necklace
Code: 329217
Wish Upon A Star Two Tone Cat Earrings
Code: 329218
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 2cm |
| Barcode | 5036740574544 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Furry Companions Two Tone Walkies Necklace
Code: 339595
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 2cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740604784 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
40 Pack Cute Die Cut Tags (X34520)
Kraft Car XLarge Bag (X327601)