| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 2cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740604784 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Furry Companions Two Tone Walkies Necklace
Code: 339595
Furry Companions Moonstone Cat Silver Plated Necklace
Code: 339596
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.1cm x 1.1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740604791 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Paw Print Fresh Water Pearl Silver Plated Earrings
Code: 349276
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740633883 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Furry Hat Gonk Dangle Leg Small (335403)
Emma Lawrence Black Cat Mug (EL019)