| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740617531 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Silver Plated Necklace Blue
Code: 344545
Ceramic Floral Gold Plated Necklace Pink
Code: 344546
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 150cm |
| Barcode | 5036740617548 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Pearl Drop Silver Plated Necklace
Code: 344547
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 300cm |
| Barcode | 5036740617555 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Ceramic Floral Pearl Silver Plated Necklace (344550)
Glam Rox Elegant Flower Silver Plated Necklace (349181)
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Necklace (359213)
Triple Knot Tassel Silver Plated Necklace (359023)