| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 90cm |
| Barcode | 5036740617586 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Pearl Silver Plated Necklace
Code: 344550
Ceramic Floral Drop Silver Plated Earrings Blue
Code: 344555
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 80cm x 80cm x 80cm |
| Barcode | 5036740617593 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Drop Gold Plated Earrings Pink
Code: 344556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 90cm x 90cm x 130cm |
| Barcode | 5036740617609 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Bamboo Glam Silver Plated Necklace (359179)