| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 240cm |
| Barcode | 5036740617623 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Double Silver Plated Earrings
Code: 344558
Ceramic Floral Pearl Drop Silver Plated Earrings
Code: 344559
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 310cm |
| Barcode | 5036740617630 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Pretty Silver Plated Bracelet
Code: 344560
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 60cm x 60cm x 60cm |
| Barcode | 5036740617647 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Glam Rox Hanging Solitaire Gold Plated Necklace (349182)
Glam Sparkle Silver Plated Bangle Clear (349520)