| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 300cm |
| Barcode | 5036740617555 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Pearl Drop Silver Plated Necklace
Code: 344547
Ceramic Floral Double Silver Plated Necklace
Code: 344548
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 250cm |
| Barcode | 5036740617562 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Ceramic Floral Contemparary Silver Plated Necklace
Code: 344549
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 90cm |
| Barcode | 5036740617579 |
| Range | Equilibrium Ceramic Floral Collection |
| Collection | Equilibrium Ceramic Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Ceramic Floral Contemparary Silver Plated Necklace (344549)
Bamboo Glam Silver Plated Earrings (359180)
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)