| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 10cm x 9cm x 6cm |
| Barcode | 5036740622641 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Jolly LED Snowman Small
Code: 342375
Frosty Jolly LED Snowman Medium
Code: 342376
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 12cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740622658 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Top Hat LED Snowman
Code: 342380
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740622665 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Frosty LED Gonk Medium (342391)
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Earings (354316)
Santas Hat Robins Hanging (362250)
Frosty Jolly LED Snowman Small (342375)
Furry Companions Sparkle Cat Silver Plated Necklace (354315)
Frosty Tall LED Snowman Small (342370)