| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740622665 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Top Hat LED Snowman
Code: 342380
Frosty LED Gonk Small
Code: 342390
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 7.5cm x 6cm |
| Barcode | 5036740622672 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty LED Gonk Medium
Code: 342391
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17.5cm x 9cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740622689 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Frosty Tall LED Snowman Small (342370)