| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 12cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740622658 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Jolly LED Snowman Medium
Code: 342376
Frosty Top Hat LED Snowman
Code: 342380
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 8cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740622665 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty LED Gonk Small
Code: 342390
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 7.5cm x 6cm |
| Barcode | 5036740622672 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Moonlight Hanging Plaque Christening (342452)
Wildflower Meadow LED Tube Small (355720)
Moo-Shroom Hat Coo Sitting Small (355060)
Silver Memories Our Baby Boy (355740)
Party Large Tin Badge 40 (K62056)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses