| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 12cm x 6.7cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740622627 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Tall LED Snowman Small
Code: 342370
Frosty Jolly LED Snowman Small
Code: 342375
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 10cm x 9cm x 6cm |
| Barcode | 5036740622641 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Frosty Jolly LED Snowman Medium
Code: 342376
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 12cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740622658 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Frosty LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Daisy Field LED Tube Small (355730)
Garden Garland Duck Small (336670)
Wildflower Meadow LED Tube Large (355721)
Rush Christening Church Bag Girl Medium (343512)
Sparkle Art Plaque Heart Wedding (347862)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses