| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 17.5cm x 9cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740622795 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Port Hole LED House Medium
Code: 342365
Skandi Port Hole LED House Small
Code: 342360
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 15cm x 9cm x 7cm |
| Barcode | 5036740622740 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Skandi Modern LED House
Code: 342362
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 14.5cm x 12cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740622764 |
| Range | Skandi Houses |
| Collection | Skandi |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)