| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.6cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740613335 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Norman Church Tealight
Code: 335550
Village Pottery Xmas Caravan Tealight
Code: 335560
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13.5cm x 18.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740607518 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Norman Xmas Church Tealight
Code: 335565
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.6cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740613342 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Village Hall Tealight (362402)
Village Pottery Church Tealight Large (320020)
Village Pottery Xmas Cottage Tealight (310801)
Glitter Colour Pill Box (LP76630)