| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 6.5cm x 3.5cm x 3.5cm |
| Barcode | 5036740607082 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Acrylic Candle Warm/Bright
Code: 335116
Featherlight Reading Glasses
Code: 335125
| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | 14.5cm x 13.5cm x 3.7cm |
| Barcode | 5036740607112 |
| Range | Spectacles/Accessories |
| Collection | Accessories |
Sewing Kit
Code: 341120
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 1.5cm x 7cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740620609 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |

Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Silver Memories Frame Wedding (353341)