| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3 x 0.6 x 0.4cm |
| Barcode | 5036740681556 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Comical Cat Silver Plated Earrings
Code: 364493
Hanging Cat Silver Plated Necklace
Code: 209434
Sorry, this product is no longer available.
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 43cm x 1cm |
| Barcode | 5036740535521 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |
Hanging Cat Silver Plated Earrings
Code: 209435
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 4cm x 1cm |
| Barcode | 5036740535538 |
| Range | Equilibrium Furry Companions |
| Collection | Equilibrium Furry Companions |


Aquamarine Collection
Art In Glass
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Furry Companions Cat on Moon Silver Plated Necklace (349280)
Country Grey Round Cat (276820)