| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5010792758862 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Diffuser Blue Small
Code: LP75886
Clear Glass Diffuser Green Small
Code: LP75887
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5010792758879 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Diffuser Amber Large
Code: LP75888
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18.5cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5010792758886 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Tall Cylinder Aroma Lamp Blue (LP46021)
Fluffy Sheep Posing Small (286222)