| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758763 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Ball Diffuser Amber Large
Code: LP75876
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Large
Code: LP75877
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758770 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Ball Diffuser Wine Large
Code: LP75878
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758787 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Gold Badge Room Spray Azure 300ml (LP76791)