| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 10.3cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5010792758756 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Ball Diffuser Blue Small
Code: LP75875
Clear Glass Ball Diffuser Amber Large
Code: LP75876
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758763 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Large
Code: LP75877
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758770 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Small (LP75873)
Little Stars Unicorn Beaker (LP42492)
Little Stars Unicorn Bowl (LP42493)
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Large (LP75877)
Gold Badge Room Spray Azure 300ml (LP76791)