| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758787 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Ball Diffuser Wine Large
Code: LP75878
Clear Glass Ball Diffuser Blue Large
Code: LP75879
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792758794 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |
Clear Glass Diffuser Amber Small
Code: LP75884
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5010792758848 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Glass Diffuser & Candle |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Little Stars Unicorn Beaker (LP42492)
Little Stars Unicorn Bowl (LP42493)
Clear Glass Ball Diffuser Smoke Large (LP75877)
Gold Badge Room Spray Azure 300ml (LP76791)