| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792963822 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Salt & Pepper
Code: LP96382
Redoute Rose Hand Care Set
Code: LP75246
Sorry, this product is no longer available.
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15.9cm x 14.2cm x 3.5cm |
| Barcode | 5010792752464 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |
Redoute Rose Bath Fizzer Set
Code: LP75247
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 13.3cm x 12.8cm x 2.6cm |
| Barcode | 5010792752471 |
| Range | Redoute Rose Collection |
| Collection | Redoute Rose |

Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Crochet Blooms
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
Floral Words Collection
Gold Edition