| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740228423 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |
Plain White Silver Promotion Frame 2x3
Code: 79323
Plain White Silver Promotion Frame 3x5
Code: 79335
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 11cm |
| Barcode | 5036740228430 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |
Plain White Silver Promotion Frame 4x6
Code: 79346
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740228447 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Iced Gem Glam Circles Silver Plated Earrings (354521)
Glam Rox Gold Plated Oppulent Bangle (349191)
Mixed Metal Glam Rings Necklace (364461)
Magnetic Glam Butterfly Brooch (354686)
Mixed Metal Glam Hoop Earrings (364463)