| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740228447 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |
Plain White Silver Promotion Frame 4x6
Code: 79346
Plain White Silver Promotion Frame 5x7
Code: 79357
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 15cm |
| Barcode | 5036740228454 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |
Plain White Silver Promotion Frame 6x8
Code: 79368
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 22.5cm x 17cm |
| Barcode | 5036740228461 |
| Range | Plain White Silver Promo Frame |
| Collection | Plain White & Silver Promo Frames |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Glam Rox Gold Plated Oppulent Bangle (349191)
Mixed Metal Glam Rings Necklace (364461)
Magnetic Glam Butterfly Brooch (354686)
Mixed Metal Glam Hoop Earrings (364463)