| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.6 x 0.6 x 0.4cm |
| Barcode | 5036740679362 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Contemporary Pearl Sparkle Silver Plated Bracelet
Code: 364431
Equilibrium Silver Plated Pearl Lace Bracelet
Code: 7382
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 7cm x 19cm |
| Barcode | 5036740254903 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Equilibrium Silver Plated Pearl Lace Necklace
Code: 7383
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 40cm x 1cm |
| Barcode | 5036740254934 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |

Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle