| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 39cm x 43cm |
| Barcode | 5036740363537 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Equilibrium Tapestry Cats Tote Bag
Code: 64921
Equilibrium Midnight Owls Large Tote Bag
Code: 69842
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 37cm x 44cm |
| Barcode | 5036740387922 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Equilibrium Elephant Tote Bag Black
Code: 279070
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 38cm x 41cm |
| Barcode | 5036740424665 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |



Accessories Collection
Chefs Herb Garden
Dad's Army
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Satin Silver Lace Heart 3x3 Frame (20233)
Old Cream Lace Frame 5x7 (64857)