| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 33cm x 45cm x 13cm |
| Barcode | 5036740557202 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Moggie Friends Tote Bag
Code: 324850
Owl Couple Tote Bag
Code: 329785
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 33cm x 45cm x 10cm |
| Barcode | 5036740572373 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Colourful Owl Family Tote Bag
Code: 329786
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 33cm x 45cm x 10cm |
| Barcode | 5036740572380 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |



Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Colourful Diamante Butterfly Brooch (284621)
Occasions Wrap (2 Sheet, 2 Tags) (E3558822)