| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21cm x 29cm |
| Barcode | 5036740488001 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Tree of Life Handbag Grey
Code: 294926
Tree of Life Cross Body Bag Grey
Code: 299740
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 21cm |
| Barcode | 5036740503339 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Tree of Life Cross Body Bag Cream
Code: 299741
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 21cm |
| Barcode | 5036740503346 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |



Accessories Collection
Dad's Army
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
All That Bling Oppulent Teardrop Silver Plated Earrings (359376)
Loving Cats Brooch (324680)
Sparkle Lines Silver Plated Bangle (359470)
Fox Under The Moon 2nd Ed. Book (FM251FUTM)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)