| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 21cm |
| Barcode | 5036740503339 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Tree of Life Cross Body Bag Grey
Code: 299740
Tree of Life Cross Body Bag Cream
Code: 299741
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 21cm |
| Barcode | 5036740503346 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Butterfly Cluster Tote Bag
Code: 319820
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 32cm x 45cm |
| Barcode | 5036740550845 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |



Accessories Collection
Dad's Army
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace (349244)
Equilibrium SP Crystal Sparkle Cube Earrings (279714)
Mixed Metal Two Halves Heart Bracelet (349250)
Rope Knot Silver Plated Stud Earrings (319728)