| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21cm x 29cm |
| Barcode | 5036740487998 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Tree of Life Handbag Cream
Code: 294925
Tree of Life Handbag Grey
Code: 294926
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21cm x 29cm |
| Barcode | 5036740488001 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |
Tree of Life Cross Body Bag Grey
Code: 299740
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 21cm |
| Barcode | 5036740503339 |
| Range | Equilibrium Bags & Purses |
| Collection | Equilibrium Fabric Tote Bags & Handbags |



Accessories Collection
Dad's Army
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Village Pottery Tudor Snowman House Xmas (360020)
Village Pottery Croft House Grey Roof (360120)
Boofle Mug Best Ever Friend (K63931)