| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 1,500cm x 700cm x 700cm |
| Barcode | 5036740301577 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Gold |
Deco Glass Tree Gold Baubles Small
Code: 4780
Deco Glass Tree Gold Baubles Medium
Code: 4781
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 22cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740301584 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Gold |
Deco Glass Tree Gold Baubles Small
Code: 4780
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 1,500cm x 700cm x 700cm |
| Barcode | 5036740301577 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Gold |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Daisy Chain Two Tone Rings Earrings (364579)
Daisy Chain Two Tone Daisy Circle Necklace (364583)
Solitaire Silver Plated Clip On Earrings (354700)
Tropic Leaf Planter Large Green (346276)
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)