| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1 x 1 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740681310 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Heart Silver Plated Earrings
Code: 364582
Daisy Chain Two Tone Daisy Circle Necklace
Code: 364583
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9 x 1.9 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740681327 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Two Tone Daisies Bracelet
Code: 364584
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.9 x 0.9 x 0.4cm |
| Barcode | 5036740681334 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Solitaire Silver Plated Clip On Earrings (354700)
Tropic Leaf Planter Large Green (346276)
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)