| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8 x 1.8 x 0.1cm |
| Barcode | 5036740681273 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Two Tone Rings Necklace
Code: 364578
Daisy Chain Two Tone Rings Earrings
Code: 364579
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8 x 1.8 x 0.1cm |
| Barcode | 5036740681280 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Heart Silver Plated Necklace
Code: 364580
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 1.6 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740681297 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Daisy Chain Two Tone Daisy Circle Necklace (364583)
Solitaire Silver Plated Clip On Earrings (354700)
Tropic Leaf Planter Large Green (346276)
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)