| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8 x 0.8 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740681242 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Ditsy Daisies Silver Plated Necklace
Code: 364575
Daisy Chain Ditsy Daisy Silver Plated Bracelet
Code: 364576
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8 x 0.8 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740681259 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Daisy Chain Ditsy Daisy Silver Plated Earrings
Code: 364577
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8 x 0.8 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740681266 |
| Range | Equilibrium Daisy Chain Collection |
| Collection | Equilibrium Daisy Chain Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening