| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647576 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Glam Silver Plated Heart Necklace
Code: 354617
Luxe Tag Glam Silver Plated Heart Bracelet
Code: 354618
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647583 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Glam Silver Plated Heart Earrings
Code: 354619
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 1.1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647590 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Luxe Tag Glam Silver Plated Heart Necklace (354617)
Pure Elegance Glam Teardrop Silver Plated Earrings (349335)