| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 11cm x 4.1cm x 4.1cm |
| Barcode | 5036740654109 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Tall House Medium
Code: 353626
Vintage Village Tall House Tealight
Code: 353627
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 18.7cm x 6.3cm x 5.8cm |
| Barcode | 5036740654116 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Church Mini
Code: 353630
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10cm x 3.7cm x 3.6cm |
| Barcode | 5036740654123 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Garden Shed Tealight (362401)
Frosty Xmas Cosy Fire Dome Large (352021)
Village Pottery Garden Fete Church Tealight (362408)
Frosty Jolly LED Snowman Medium (342376)
Village Pottery Croft House Thatch Straw (342592)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps