| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 7cm x 4.5cm x 3.8cm |
| Barcode | 5036740654062 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Tudor House Small
Code: 353620
Vintage Village Tudor House Medium
Code: 353621
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 12.1cm x 8cm x 7cm |
| Barcode | 5036740654079 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Tudor House Tealight
Code: 353622
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 14cm x 9.7cm x 7.3cm |
| Barcode | 5036740654086 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Garden House Navy Tealight (340289)
Silver Memories Frame Christening (353343)
Cheeky Monkey Chimp Sitting Large (LP75038)
Silver Memories Frame Mr & Mrs (353342)
Dishes With Star 3 on Wood Tray (LP53970)
Elephant Baby Boy Frame 4x6 (353771)
Celebration Heart Plaque Wedding (335660)
Dragonfly Glow LED Egg Lamp (346040)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps