| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10cm x 3.7cm x 3.6cm |
| Barcode | 5036740654123 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Church Mini
Code: 353630
Vintage Village Church Medium
Code: 353631
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 12.8cm x 4.6cm x 4.4cm |
| Barcode | 5036740654130 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Vintage Village Church Tealight
Code: 353632
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 20.7cm x 6.8cm x 6.3cm |
| Barcode | 5036740654147 |
| Range | Vintage Village |
| Collection | Vintage Village |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Village Pottery Xmas Warmer Wreath (315290)
Village Pottery Caravan Tealight Pink (335570)
Village Pottery Cowshed Tealight (362435)
Village Pottery Aqua House Tealight (320005)