| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 3.7cm x 3.9cm |
| Barcode | 5036740634231 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Silver Plated Necklace Pretty Bow
Code: 349325
Contemporary Long Two Tone Necklace Flower
Code: 349326
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5.5cm x 5cm |
| Barcode | 5036740634248 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Silver Plated Necklace Hanging Ball
Code: 349327
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 3.9cm x 1cm |
| Barcode | 5036740634255 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Contemporary Long Silver Plated Eternity Necklace (334211)