| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 37cm x 7.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740620593 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Hedgehog Duster
Code: 341125
Folding Glasses In Hard Case
Code: 345750
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | 3.7cm x 14cm x 16cm |
| Barcode | 5036740637287 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Hand Shaped Tongs
Code: 345755
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 13.5cm x 4.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740637478 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses