| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 7.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740555437 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Red House Tealight
Code: 320000
Village Pottery Dark Blue House Tealight
Code: 320001
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 7.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740555444 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Pink Beach House Tealight
Code: 320002
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.8cm x 10.2cm x 9.3cm |
| Barcode | 5036740555451 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Country House Tealight Teal (310761)
Village Pottery Aqua Beach House Tealight (320003)
Village Pottery Country House Tall Tealight (310760)
Village Pottery Heart House Tealight Red (310753)