| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.8cm x 10.2cm x 9.3cm |
| Barcode | 5036740555451 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Pink Beach House Tealight
Code: 320002
Village Pottery Aqua Beach House Tealight
Code: 320003
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.8cm x 10.5cm x 9cm |
| Barcode | 5036740555468 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Cream House Tealight
Code: 320004
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 10cm x 9cm |
| Barcode | 5036740555475 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Country House Tall Tealight (310760)
Village Pottery Heart House Tealight Red (310753)