| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 23cm |
| Barcode | 5036740482948 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Caravan Planter Pot Blue
Code: 288271
Village Pottery Blue House Tealight
Code: 291340
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 7.3cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740494330 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Dark Grey House Tealight
Code: 291341
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.8cm x 10cm x 8cm |
| Barcode | 5036740494347 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Posh Paws (360137)
Village Pottery Cream House Tealight (320004)
Village Pottery Grey House Tealight (291344)
Village Pottery Warmer Round Slate (315272)