| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 9cmx6cm |
| Barcode | 5010792758060 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |
William Morris Compact New
Code: LP75806
William Morris Pill Box New
Code: LP75807
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.5cm x 4.8cm x 5.5cm |
| Barcode | 5010792758077 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |
William Morris Manicure Set New
Code: LP75808
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2.5cm x 12.4cm x 7.6cm |
| Barcode | 5010792758084 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Village Pottery 3 Houses Tealight (288251)
Village Pottery Cafe Tealight (350001)
Village Pottery Toadstool House Tealight (330970)