| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.5cm x 4.8cm x 5.5cm |
| Barcode | 5010792758077 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |
William Morris Pill Box New
Code: LP75807
William Morris Manicure Set New
Code: LP75808
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2.5cm x 12.4cm x 7.6cm |
| Barcode | 5010792758084 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |
William Morris Glasses Case
Code: LP75809
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 3.5cm x 16cm x 16cm |
| Barcode | 5010792758091 |
| Range | William Morris |
| Collection | William Morris |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Cheeky Monkey Chimp Selfie (LP75442)
Multi Hanging Plaque Hearts (LP54002)
Pumpkin Princess Money Box (201658)
Clemency Bunn Animal Compact Mirror (LP60673)
Celebration Frame Mr & Mrs 4x6 (340155)
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Celebration Heart Plaque 25th Anniversary (335661)
Wedding Mr & Mrs Heart Keepsake (359666)



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps